Po dlouhé době

Už delší dobu jsem nic nenapsal. Není to tím, že bych přestal běhat, to určitě ne, spíš není tolik času, kolik bych si přál. Poslední dobou bych toho chtěl dělat tolik, že by den musel mít aspoň 30 hodin. Od mého posledního příspěvku se pár věcí událo…

1) Koupil jsem si kolo

Už loni jsem to plánoval, ale až letos jsem to udělal. Koupil jsem si kolo, své první lepší kolo. Ještě jsem na něm neabsolvoval žádný delší trip, ale s izmym se chystáme. Kolo je značky Merida – kola této značky se mi vždy líbila, konkrétně mám typ „Matts 20-V Black (White/green) 20““.

2) Zaregistrovali jsme se do štafety

Ve středu 18.7. se na pražské Letné poběží štafetový běh pořádaný Nikeem. S izmym jsme si řekli, že se přidáme. Jedná se o štafetový běh o čtyřech lidech, kdy každý z běžců běží 1500 m. Povedlo se mi sehnat ještě dvě slečny, které poběží s námi v týmu. Tak uvidíme.

3) Mám Freečka

Do rukou se mi dostaly boty, které se mi líbily už delší dobu – Nike Free+ 3. Jedná se o běžecké boty, které mají u běžce co nejvíce nabudit pocit běhu naboso. Jsou lehké a bez jakékoliv podpory. Zatím jsem v nich naběhal přes 30 km a jsem opravdu nadšený a spokojený. Jsou opravdu pohodlné, na nohách nejsou cítit, běhá se v nich dobře, i když nemusí sednou každému, a to právě proto, že nemají žádnou podporu. Dokonce se mi v nich povedlo zaběhnout mých nejrychlejších 10 km v čase 48 minut.

Jinak se mi už 3 měsíce za sebou povedlo naběhat přes 100 km, za což jsem také pyšný.

Tomáš Potěšil

Běhám a snad mi to ještě nějakou dobu vydrží.

Všechny mé příspěvky - Website

Sledujte mě:
TwitterFacebookGoogle PlusNike+Přidej komentář: