Nike Léto vítězů 2012 mýma očima

Nike Léto vítězů je uzavřená událost, na které za přítomnosti sportovců spolupracujících s Nike dochází k představení nejnovějších inovací pro letošní rok. Jsem rád, že jsme se s přítelkyní mohli účastnit.

Celá akce probíhala v Sokolovně Průhonice. Než jsme dojeli na místo, říkal jsem si, proč to Nike pořádá v nějaké sokolovně. Poté, co jsme přijeli, jsem pochopil. Opravdu pěkná, moderní a luxusní sokolovna vhodná pro tento účel.

Po příjezdu jsme se zapsali, vzali si vodu a našli místo k sezení. Začátek se posunul na 11:15. V tu dobu už na parket přišli tanečníci – 2 muži a 2 ženy. Jména jsem zřejmě přeslechl. Předvedli vcelku obdivuhodné výkony. Nejvíc mě překvapila síla jedné z tanečnic, která jednou rukou nad hlavou udržela svou partnerku…

A poté začalo představování nových inovací. Zabrousili jsme i do historie Nike a připomněli si, jaké technologie byly kdy představeny. Letošek patří Nike Flyknit a dresu Nike Hyper Elite. Na místě jsem vzal průvodce novými technologiemi, takže je dost pravděpodobné, že se z něj něco objeví i tady.

Po zajímavém představení technologií následovaly rozhovory se sportovci – konkrétně zástupkyní českého ženského basketbalového týmu, oštěpařkou Bárou Špotákovou (která na místě předvedla své bílo-zlaté tretry s nickem „Špotyna“ na patě) a tenistou Tomášem Berdychem (který na místě přiblížil, co jej ještě před olympiádou čeká). Poté nastoupili další sportovci Zuzka Hejnová, Denisa Rosolová, Jakub Holuša, Pavel Maslák, Jan Kudlička a oštěpaři Petr Frydrych a Vítězslav Veselý.

Následovala autogramiáda a focení. První byli samozřejmě novináři, takže na fanoušky a hlavně fanynky se dostalo až po nich. Sledoval jsem hlavně rozhovory s Tomášem Berdychem. Zpočátku to vlastně ani moc nešlo, přes všechny ty fotografy a novináře. Na místě byla i Eva Decastelo, která Tomáše vyzpovídala do TOP STAR Magazínu. Po všem tom focení a rozhovorech jsme se odebrali na raut. Jó, tady se mi taky líbilo. Saláty, ryby, zákusky, džus, zmrzlina…

Celou akci hodnotím kladně. Možná bych vyčetl zbytečnou uspěchanost – trochu bych ubral na tempu, protože času bylo dost. Zkušenost zajímavá. Navíc jsem osobně viděl lidi, které už možná na vlastní oči nikdy neuvidím.

Na závěr video a pár fotek.

Tomáš Potěšil

Běhám a snad mi to ještě nějakou dobu vydrží.

Všechny mé příspěvky - Website

Sledujte mě:
TwitterFacebookGoogle PlusNike+Přidej komentář: