Běh dvacátý: Puchýře

Dnes jsme se s Jardou vypravili na tradiční úterní (dříve středeční) Nike trénink. Dorazili jsme s velkým předstihem, a tak jsme si stačili projít snad všechen sortiment v Nike Prague. Mezitím se sešlo zhruba 20 běžců, absolvovali jsme krátkou přednášku o druzích obuvi, přezuli se a vyrazili jsme společně na Letnou.

Následovalo rozcvičování a má tolik „oblíbená“ běžecká abeceda, která dnes byla zábavnější než kdy jindy. Holt se sešli správní trenéři (Bára, Michal a Zdeněk) a běžecký kolektiv. Následovalo rozdělení na 3 skupiny – lepší, méně lepší a nejméně lepší. S tím, že my jsme se s Jardou chtěli přidat k méně lepším, odkud jsme však byli „vyhoštěni“. Michal chtěl mít zkrátka holky jen pro sebe. A tak jsme se přiřadili k lepším.

A běželo se. Z kopečka do kopečka, chvilku rychleji, chvilku pomaleji, avšak stále svižněji. A teď k těm puchýřům. Na tréninku je možnost zapůjčení běžecké obuvi. Jelikož mně se nechce tahat s vlastními botami, tak této možnosti s radostí využívám. Dnes jsem se však netrefil do vhodných bot, a tak jsem po pěti kilometrech začal cítit nepříjemnou bolest na palci u levé nohy a klenby u nohy pravé. Jo jo, puchýře, mít je, je sen každého běžce. Jsem poučen.

Uběhli jsme 7,56 km, což nás staví na první místo. Po tréninku jsem si udělal radost novým Dri-Fit trikem a odešli jsme spokojeně domů. Běhu zdar.

Poctivá rozcvička

Tomáš Potěšil

Běhám a snad mi to ještě nějakou dobu vydrží.

Všechny mé příspěvky - Website

Sledujte mě:
TwitterFacebookGoogle PlusNike+Přidej komentář: