Byl jsem v planetáriu!

Asi si říkáte, proč píšu na web o běhu o tom, jak jsem byl v planetáriu. Však všechno se včas dozvíte…

Takže. Je to asi 14 dnů, co mi přišel e-mail s předmětem „Musíte přijít!“. V tomto e-mailu jsem se posléze dozvěděl, že jsem byl pozván na „malou Nike akci, která je ale jedním velkým tajemstvím“. A byla. Do poslední minuty jsem totiž nevěděl, co a kde se bude dít. Jen jsem věděl, že mě vyzvedne řidič, dostanu výbavu a pojedu. Ale kam? A co tam? Do planetária! Na představení nových běžeckých bot.

Skvělý zážitek. V planetáriu jsem nikdy nebyl. A tohle mě hodně překvapilo. Vůbec jsem totiž nevěděl, co se za „Připrav se na neopakovatelnou vesmírnou jízdu.“ může skrývat. Zde nám byly představeny ony běžecké boty. Nike LunarEpic Flyknit. Epic. Poté jsme dostali každý vlastní pár a šli je otestovat na krytý běžecký ovál, který jsme měli jen pro sebe. Ještě jsem zapomněl zmínit, že akce se konala zhruba od devíti do jedenácti večer. Dali jsme si mou tolik „oblíbenou“ rozvičku a pár koleček.

Trénoval jsem spolu s Tomášem Touhou a až na výšku jsme vlastně byli na chlup stejní, haha. Tomáš odsud pořídil záznam toho, jak porazil trenéri s běhu na 200 m. Určitě na video mrkněte. Parádní akce.

Nike LunarEpic Flyknit

Tomáš Potěšil

Běhám a snad mi to ještě nějakou dobu vydrží.

Všechny mé příspěvky - Website

Sledujte mě:
TwitterFacebookGoogle PlusNike+Přidej komentář: